Kategorie

TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY a mírně pokročilé (str) Zobrazit v plné velikosti

TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY a mírně pokročilé (str)

středa 20.1.  10 lekcí  PLNÁ CENA 2800,-

Více informací

3 zboží je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

500,00 Kč

od středy 20.1 2015  17:00-19:00hod. 

Keramická dílna - TOČENÍ NA KRUHU A ZÁKLADY KERAMIKY PRO

ZAČÁTEČNÍKY  A MÍRNĚ POKROČILÉ

 

PLNÁ Cena:  2800,- (10 lekcí)     Záloha 500,- je nevratná, doplatek na místě    


Lektor:  ZORKA

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz, který začíná ve středu 20.1.2016 a potrvá do velikonoc. Budete mít k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat ...ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. v keramice je pořád se co učit..... 

budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, na 5 a poslední 10 leci budete gĺazovat, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 100l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

 

zameškané lekce si můžete nahradit jiný den v jiném kurzu.

fotogalerie z dílny

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Tyden_v_keramicke_dilne%2C_dlouhodobe_kurzy%2C_2014/

Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty