Kategorie

 CERAMIC WORKSHOP - morning Zobrazit v plné velikosti

CERAMIC WORKSHOP - morning

úterý 19.1. 2016   PLNÁ CENA: 3500,-

Více informací

2 zboží je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

3 500,00 Kč

od úterý  20.10. 2015  11:00-13:00hod.


CERAMIC WORKSHOP - KERAMICKÝ KURZ

- Točení na kruhu pro začátečníky i mírně pokročilé - výuka v angličtině !!!!

THROWING on POTTER´S  WHEEL FOR BEGINNERS AND ADVANCED.  

PLNÁ CENA KURZU JE 3500,-   

10 lekcí 

................................................................................................................................................................................................

English lectured ceramic courses

Hello. We are opening in Matilda Art Studio another pottery class of throwing, hand building, slip casting and many other technics. Grab your mate and come to join us. This year lectured by Lukas at Tuesday 11:00-13:00.We start at 22.9.2015. Price for 10 lessons is 3500Kč. U can find us at Palackého třída 95, Brno. If you wont to join us just write to moraveclukas@seznam.cz.

http://www.mapy.cz/s/l6O1

..................................................................................................................................................................................

-v dílně je 6 kruhů zn. Shimpo +2 kruhy Junior, pec na výpal a další potřebné vybavení ...

- ssebou pracovní oblečení na převlečení + botky + starý ručník, šatna k dispozici
- velmi intenzivní kurz zaměřený na točení na kruhu hlavně pro začátečníky, s individuálním vedením lektora,  výuka točení pro začátečníky od počátků zpracování hlíny, dokonalá podrobná ukázka jak točit, celou sobotu a nedělní dopoledne strávíte za kruhem, naučíte se výrobky "přetočit u dna" - tzv. nožičku, na které hrneček stojí, výrobky, které už budou vypadat jako hrnečky "zaušatíme", uděláme dekorace za mokra - proškrabávání, vtlačení razítka, malování "engobou" - barevnou hlínou.... Povykládáme si co se s vašimi výrobky bude dít dál, jak se suší, na jakou teplotu se pálí,  jak nakládat a pálit v peci. Vaše výrobky budou do 14 dnů vypáleny v peci s transparentní glazurou a k vyzvednutí v dílně nebo vám je pošleme poštou nebo se domluvíme jinak..

Lektor: Lukas Moravec 

v ceně: veškerý materiál, lektorné, výpaly, odborná literatura, kafíčka, čajíčky, oplatečky atd... :-) , ...vše pro pohodu..

 

FOTOGALERIE Z  KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikend_TOCENI_NA_KRUHU_zac.a_pokroc.%2C_leden_2014/

Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty